Hakkımızda

Betonarme Proje Hesabı yapan firmamız 23 seneyi aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Aynı zamanda 20'yi aşkın ülkeye Betonarme Proje ihraç etmiş olup, uluslararası proje deneyimine sahiptir. Betonarme  yapılar ile akla gelebilecek her türlü yapının  statik hesaplarının yapılması, çizimlerinin yapılması, proje optimizasyonlarının hazırlanması üzere her türlü betonarme, yığma, ahşap proje hesap çizim talebiniz gerçekleştirebilir.

Firmamız konusunda uzman akademisyenler ve yüksek inşaat mühendisleri ile çalışmaktadır.

Betonarme dizayn ve projelendirme aşamalarında deneyimli ve uzman kadrosu statik hesaplarını İdeCAD, StatiCAD-Yigma, ÇATICad, İSTCAD ve diğer hesaplama programlarını kullanarak yapmaktadır. Autocad ortamında sunduğu statik proje çizimleri, betonarme yapım aşamalarını ve yapının inşa edileceği şantiye ortamını düşünerek hazırlanmaktadır.

Betonarme yapı alanında örnek olarak gösterilen statik hesap raporumuz, yalnızca Türkiye’de değil bir çok dünya ülkesinde kabul görmüş, yapının dizayn ve hesap kriterlerini adeta kaynak haline getirmiştir.

Konut, endüstriyel yapı, hangar, silo, otel, hastane, stat, alışveriş merkezi, köprü gibi birçok betonarme projeye imza atan ayrıca alanında statik hesap ve statik çizim ortağınız size hizmet vermeye devam edecektir.

Betonarme ile ilgili her türlü teknik destek, betonarme hesap hizmetleri, betonarme proje hizmetleri, betonarme statik hizmetleri, ahşap hesap hizmetleri, ahşap statik hizmetleri yığma ve kagir statik projeler, istinat duvarları, fore kazıkları, temel altı kazıklar gibi statik konularında bizden destek alabilirsiniz.