İndis Mühendislik

İstanbul’da kurulan İndis Mühendislik Limited Şirketi, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın mühendislik ofislerinden biri haline gelmiştir. Bugün geniş bir çevrede inşaat mühendisliği hizmeti veren İndis Mühendislik, en verimli şekilde hizmet sunmak amacıyla alanında uzmanlaşmış akademisyen, mühendisler, teknikerler ve avukat kadrosuyla çalışmaktadır.

Betonarme Proje, Binaların Güçlendirilmesi, Eski Eser İhyası gibi konularda tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetinde bulunmuştur. Başta Topkapı Sarayı olmak üzere, Safranbolu Evleri, Konstantin Evi gibi yüzlerce ahşap ve tarihi bina projeleri ile, BOTAŞ M. Ereğlisi, Telekom –Yahya Kaptan, Telekom- Erenköy, Eti Madencilik vb. yüzlerce bina güçlendirmesi projelerinde aktif olarak çalışılmış ve hizmet verilmiştir.

Yoğunluklu olarak Betonarme Proje Hesabı yapan firmamız 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Aynı zamanda uluslararası Betonarme Proje ihraç etmiş olup, uluslararası proje deneyimine sahiptir. Betonarme yapılar ile akla gelebilecek her türlü yapının statik hesaplarının yapılması, çizimlerinin yapılması, proje optimizasyonlarının hazırlanması üzerine her türlü betonarme, yığma, ahşap proje hesap çizim talebiniz uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilebilir.

Betonarme tasarım ve projelendirme aşamalarında deneyimli ve uzman kadrosu statik hesaplarını ETABS, İdeCAD, StatiCAD-Yigma, ÇATICad, İSTCAD ve diğer hesaplama programlarını kullanarak yapmaktadır. DWG ortamında sunduğu statik proje çizimleri, betonarme yapım aşamalarını ve yapının inşa edileceği şantiye ortamını düşünerek hazırlanmaktadır. Betonarme yapı alanında örnek olarak gösterilen statik hesap raporumuz, yalnızca Türkiye’de değil birçok ülkede kabul görmüş, yapının tasarım ve hesap kriterlerini adeta kaynak haline getirmiştir.

Konut, endüstriyel yapı, hangar, silo, otel, hastane, stat, alışveriş merkezi, köprü gibi birçok betonarme projeye imza atan ayrıca alanında statik hesap ve statik çizim ortağınız size hizmet vermeye devam edecektir. Betonarme ile ilgili her türlü teknik destek, betonarme hesap hizmetleri, betonarme proje hizmetleri, betonarme statik hizmetleri, ahşap hesap hizmetleri, ahşap statik hizmetleri yığma ve kagir statik projeler, istinat duvarları, fore kazıkları, temel altı kazıklar gibi statik konularında bizden destek alabilirsiniz.

Son yıllarda yoğun şekilde aldığımız güçlendirme projeleri, çeşitli kamu ve özel kuruluşlara verdiğimiz danışmanlıklar ile depreme dayanıklı yapılar geliştirme gibi ciddi uzmanlık gerektiren çalışmalarımızı daha ileri seviyelere taşımayı hedeflerimiz arasına aldık.

UZMAN

Takım Arkadaşlarımız

Cevdet ŞENTÜRK

KURUCU - Yüksek İnşaat Mühendisi

Oğuzhan ŞENTÜRK

İnşaat Mühendisi

Barış ŞENKAYA

İnşaat Teknikeri

Serkan MOTUR

İnşaat Teknikeri

Perihan YAĞCI

Yüksek İnşaat Mühendisi

Tunahan Güney YILDIRIM

İnşaat Mühendisi

Rabia AYDIN

İnşaat Mühendisi

Taha ÇELİK

Teknik Ressam

Gurur Duyuyoruz!

2003
KURULIŞ YILI
1263
PROJE
190
ŞİRKET BİZİMLE ÇALIŞIYOR
2
OFİS
12
TAKIM ARKADAŞI
1125
TAMAMLANAN PROJE